Sosyal Aktiviteler

Sempozyumumuzun ikinci akşamında Çıldır Gölü kıyısındaki Kuzeyyıldızı Restorant’ta bir Gala yemeği düzenlenecektir. Bu etkinliğin detayları daha sonra web sitemizin “Sosyal Aktiviteler” sekmesinde duyurulacaktır (Gala yemeği kayıt ücretine dahildir).

Etkinliğimizin üçüncü gününde (4 Mayıs 2018), dileyen misafirlerimiz anlaşmalı tur şirketinin talep ettiği indirimli ücreti ödeyerek bir gece konaklamalı Gürcistan seyahatine katılabileceklerdir. Gürcistan seyahatinin Gori, Borjomi ve başkent Tiflis’i kapsaması planlanmaktadır. Bu etkinliğin detayları da yakında web sitemizin “Sosyal Aktiviteler” sekmesinde duyurulacaktır (Gürcistan turu kayıt ücretine dahil değildir).  

Ardahan – Kars yöresindeki seçilmiş ören yerlerini görmek isteyen katılımcılarımız için de etkinliğimizin dördüncü gününde (Tiflis’ten dönenler için öğleden sonra, Gürcistan seyahatine gitmeyenler için tüm gün) katılabilecekleri bir bölge turu organize ettik. Turda Ani ören yeri, Şeytan Kalesi ve eski Kars şehir merkezindeki mimari yapılar ziyaret edilecek ve anlaşmalı restoranımızda yöresel lezzetlerden oluşan fiks mönü ile öğle yemeği (Gürcistan’dan dönenler için akşam yemeği) yenilecektir. Etkinliğin detayları yine web sitemizin “Sosyal Aktiviteler” sekmesinde duyurulacaktır (bu aktivite kayıt ücretine dahil olmayıp tur şirketinin ve anlaşmalı restoranın belirleyeceği cüzi bir ücrete tabidir).    

Değerli katılımcılarımız,

Gala yemeği, Gürcistan turu ve Kars şehir turu hakkındaki sorularınız ve ayrıntılı bilgi için düzenleme kurulu üyesi Arş. Gör. Neşe Şenel ile iletişime geçiniz.

e-mail: nesesenel(at)ardahan.edu.tr