.
 
.
  Müdürümüzün Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bir yüksek öğrenim kurumunun başarısının en önemli göstergesi öğrencilerinin ve mezunlarının kalitesi, mezunlarının yaşamda göstereceği başarı performansıdır. Öğretimde, araştırmada yeniliğe ve en yüksek etik standartlara, içinde yaşadığımız toplumu sorgulamaya, ona esin kaynağı olmaya, teorik ve pratik açıdan özenli eğitim programları geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Bizim üniversitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve sizleri tek tek kutluyorum.

ARÜ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu'nda; öğrencilerin mesleki bilgilerle donatılmasının yanı sıra, uygulamalı iş becerilerinin geliştirilmesine de önem verilmektedir. Bu nedenle programlarımızda temel bilgilere ve meslek becerilerini artıracak uygulamalı derslere ağırlık verilecektir.  Eğitim programlarımız sektörün talep ve önerileri doğrultusunda sürekli olarak yenilenmektedir. Her bir program, alanında uzman öğretim üyeleri ve görevlileri liderliğinde yönetici adaylarını iş dünyasına kazandırmaktadır.

Değerli öğrencilerimiz meslek yaşamınız süresince birlikte yürüyeceğimiz bu yolda, sizlere sonsuz başarılar diliyor ve her zaman benim ve ekibimin yanınızda olduğunu bilmenizi istiyorum. Sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

Hoşgeldiniz.

 
Bilgi Edinme  |  Bağlantılar  |  Engelsiz Üniversite Birimi  |  Yönetmelik ve Yönergeler  |  Mezun Öğrenciler  |  Yabancı ÖğrencilerUluslararası İlişkiler
.
Adres: Adres: Ardahan Üniversitesi Yenisey Kampüsü, Çamlıçatak Mevkii, Merkez / Ardahan 75000   Telefon: +90 478 211 75 59   Faks: +90 478 211 75 60