Kongre Hakkında

Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi (KAKAD-ISWA Türkiye), Ardahan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü ve Kriton Curi Çevre Vakfı tarafından 2-5 Eylül 2020 tarihlerinde Ardahan’da düzenlenmesi planlanan “11. Ulusal Katı Atık Yönetimi Kongresi-UKAY 2020” süregelen COVİD 19 Pandemi nedeniyle 2021 yılı içerisinde ileri bir tarihine ertelenmiştir. Kongre tarihi Pandemi durumundaki gelişmelere göre belirlenerek siz ilgili kişi ve kurumlara en kısa sürede bildirilecektir.

UKAY’2020 Kongresinde sunulmak üzere bildiri yollamış/kabul edilmiş bildiriler yazarlarının isteği doğrultusunda değerlendirilecektir. Yazarlar arzu ettikleri takdirde bildirilerini geri çekebilecek veya yine Ardahan’da organize edilecek UKAY 2021 Kongresinde sunulmak üzere programda kalınmasını isteyebileceklerdir.

UKAY’2020 Kongre Kayıt ücretini yatırmış olan katılımcılar, arzu ettikleri takdirde bildirecekleri hesap numarasına kayıt ücretleri hemen iade edilecek veya yine katılımcıların kendi arzuları dahilinde kayıt ücretleri 2021’de yapılacak UKAY’2021 Kongresinin kayıt ücreti olarak değerlendirilecektir. (Bu durumda 2021’de organize edilecek UKAY 2021 Kongresi kayıt ücretinde herhangi bir değişiklik olduğu takdirde kendilerinden hiçbir fark talep edilmeyecektir).

Kongremize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederken, Ülkemiz dahil tüm dünyanın geçirmekte olduğu bu olağanüstü durumu çok kısa bir sürede atlatmayı, sağlıklı günlerde nice Kongrelerde buluşmayı dileriz.

Prof. Dr. Günay Kocasoy - KAKAD Başkanı

Prof. Dr. Şeref Kılıç - UKAY’2020/2021 Düzenleme Kurulu Başkanı