ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Katılımcılarımız,

2020 yılı haziran ayında düzenlenmesi planlanırken tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle bir yıl ileriye ertelenen II. Uluslararası Mitoloji Sempozyumu ve Sergisi 8-12 Haziran 2021 tarihleri arasında sanal ortamda (çevrimiçi etkinlik olarak) gerçekleştirilecektir.

1 Şubat 2020 tarihine kadar sempozyumumuza sözlü bildiri özeti ve eser kimlik kartı göndererek kabul alan çalışma sahiplerinin hakları saklı tutulmuştur; ancak Sempozyumumuz sanal ortamda gerçekleştirileceği için poster sunum yapılmayacaktır.

Sempozyumumuz kayıt ücretlerinde indirime gidilmiş olup eski tarife üzerinden kayıt yaptıran katılımcılarımızın konaklama ve iptal edilen diğer hizmetlerden kaynaklanan ücret farkı Kasım ayı içerisinde iade edilecektir.

Ücret farkı Kasım ayı sonuna kadar iade edilmemiş olan katılımcılarımızın gerekli kontrollerin yapılabilmesi için mythologysymposium@ardahan.edu.tr adresine e-posta göndererek Düzenleme Kurulumuza bilgi vermeleri rica olunur.

Yeni bildiri özetleri ve eser* gönderileri için önemli tarihlere ve kayıt ücretlerine web sitemizin ilgili sayfalarından ulaşabilirsiniz.

*Sergi katılımı için eser kimlik kartı ile eserin yüksek çözünürlüklü görsellerinin gönderilmesi yeterli olacaktır (eserin kargoyla gönderilmesine gerek yoktur).

Sergi hakkında detaylı bilgiye ilerleyen günlerde sempozyum web sayfamız içerisindeki sergi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder, küresel salgının en yakın zamanda aşılması yönündeki temennimizi sizlerle paylaştığımızı bilmenizi isteriz.

 

Saygılarımızla,

Sempozyum Genel Koordinatörlüğü