Çevrimiçi Sergi

II. ULUSLARARASI MİTOLOJİ SEMPOZYUMU

ULUSLARARASI JÜRİLİ, MİTOLOJİ TEMALI RESİM, HEYKEL VE SERAMİK SERGİSİ (ONLINE SERGİ)

8-12 Haziran 2021

Eser tanıtım kartınızı indirmek için tıklayınız.


Uluslararası Sergi Jürisi:

Jüri Başkanı

Semra Çevik (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Jüri Üyeleri

Anna Barlas  (Rusya)

Filiz Öztürk (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Kamber Kamber  (Bulgaristan)

Lela Peradze (Ahaltsikhe State University, Gürcistan)

Nana Karanashvili  (Gürcistan)

Sıdıka Arlı (Ardahan Üniversitesi, Türkiye)

Yana Çebotaryova  (Ukrayna)

 Ali Herischi  (Azerbaycan)


 Katılım Koşulları

(Şartname Değildir.)

  1. Online Sergi "mitoloji" temalıdır. Eseriniz serginin temasına uygun olmalıdır. Tema dışında olan eserler kabul edilmeyecektir.
  2. Katılımcılar, görsel sanatların resim, heykel ve seramik alanları içerisinde değerlendirilebilecek her türlü teknik ve malzeme ile eserlerini hazırlamakta serbesttirler.
  3. Daha önce sergilenmemiş 1 (bir) adet eserinizin en az 300dpi çözünürlükte JPEG formatında görselini 4. maddede belirtilen e-posta adresine göndererek başvurabilirsiniz. Bu görselin bir kopyasını eser tanıtım kartına da eklemeniz gerekmektedir.
  4. Sergilenecek eserler seçici kurul (uluslararası jüri) tarafından ilan edilecektir. Eser tanıtım kartı doldurularak mythologysymposium[at]ardahan.edu.tr e-posta adresine gönderilmelidir. Eser tanıtım kartını göndermek için son tarih 15 Nisan 2021’dir. 
  5. Jüri tarafından seçilen eserler için katılımcılara kabul mektubu gönderilecektir.
  6. Kargo ile eser gönderimi yapılmayacaktır!
  7. Sergi katılımcıları, sempozyum sergisi ile ilgili bilgi güncellemelerini sempozyumun resmi web sayfasından (https://ardahan.edu.tr/isom/) takip etmekle sorumludur. Sergi e-kataloğu yapılacaktır ve 2021 yılı sonuna kadar sempozyum web sayfasında paylaşılacaktır.
  8. Sergi kayıt ücreti sadece eser ile katılanlar için 100 TL’dir. Sempozyuma bildiri ile katılıp bildirili katılımcı kaydı yaptıranların ayrıca sergi kayıt ücreti ödemeleri gerekmemektedir (Ücrete dâhil olanlar; sertifika, sergi e-kataloğu, sanal oturumlara katılım şifresi ve linki). Tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.
  9. Eserleri kabul alanlar için son kayıt tarihi 1 Mayıs 2021’dir. Bu tarihe kadar http://isom2020.congress.gen.tr/ adresinden sisteme üye olarak kayıt yaptırılması gerekmektedir. Son kayıt tarihinden (1 Mayıs 2021) sonra başvuru iptali ve ücret iadesi yapılmayacaktır.