-

SEMPOZYUM ERTELEME DUYURUSU

Değerli Katılımcılarımız,

Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Haziran ayı başında gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğimiz 2021 yılına ertelenmiştir. Sempozyumun kesin tarihi ise 2021 yılı Akademik Takvimleri ilan edildikten sonra duyurulacaktır. Bugüne kadar sempozyumumuza sözlü bildiri özeti/poster bildiri özeti ve eser göndererek kabul alan çalışma sahiplerinin hakları saklı tutulacaktır. Ödeme yapanların kayıt ödemeleri geçerli olacaktır. Yeni sempozyuma katılmak istemeyen, özetini/eserini geri çekmek isteyen katılımcıların kararlarını tarafımıza iletmeleri durumunda ödeme iadesi yapılacaktır. Taleplerinizi mythologysymposium[at]ardahan.edu.tr adresine iletmenizi rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder ve küresel salgının tüm dünyada en yakın zamanda aşılması temennimizi sizlerle paylaşırız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Genel Koordinatörlüğü

KAYIT TÜRÜ VE ÜCRETLER

Yurtiçi Katılımcı

Uluslararası Katılımcı

Bildiri ile katılım (konaklama dâhil)

500 TRY

100 USD

Bildiri ile katılım (konaklamasız)

300 TRY

70 USD

*******

*******

********

Dinleyici (konaklama dâhil)

350 TRY

80 USD

Dinleyici (konaklamasız)

150 TRY

35 USD

Herhangi bir kurumda çalışmayan öğrenci katılımcı

150 TRY

35 USD

Sergi* (konaklama dâhil)

500 TRY

100 USD

*******

*******

*******

Sergi* (sadece eser göndererek)

150 TRY 35 USD

*******

******* *******

*******

******* *******

* Sempozyuma bildiri ile katılım sağlayan katılımcılarımızdan ekstra sergi kayıt ücreti alınmamaktadır.

KAYIT ÜCRETİ ÖDEME SİSTEMİ

Sempozyum kayıt ücretinizi çevrimiçi kayıt sistemi üzerinden (Ziraat Bankası Ortak Sanal POS aracılığıyla) kredi ve/ya banka kartınızla komisyonsuz olarak ya da sistemde belirtilen IBAN’a havale yöntemiyle ödeyebilirsiniz.   

KAYIT TÜRÜ VE ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERE İLİŞKİN AÇIKLAMALAR

Öğle Yemeği

Tüm kayıt ücreti türlerine iki gün öğle yemeği ve katılımcı kiti (klasör, ayraç, sertifika, yakalık vs.) dâhildir.

Çok Yazarlı Bildiri ve Çift Bildiri

Çok yazarlı bildirilerde en çok 3 yazar kabul edilmekte olup, her yazarın kendi adına kayıt ücreti yatırarak kayıt yaptırması gerekmektedir. II. Uluslararası Mitoloji Sempozyumu’nda çift bildiri kabul edilmemektedir.

Yayınlar

Bildiri ile katılım ücretlerine II. Uluslararası Mitoloji Sempozyumu Bildiriler Kitabı (Proceedings) (ISBN’li e-kitap) ve Sempozyum Özet Kitapçığı (ISBN’li e-kitap) dâhildir. 

Sempozyumumuz çevre dostudur, bu nedenle Özet Kitapçığı ve Bildiriler Kitabı gibi tüm yayınlar elektronik kitap formatında hazırlanmakta olup yayınlarımıza sempozyum web sitesi üzerinden erişilebilmektedir.

Konaklama

Konaklamalı katılım ücretlerine 2 Haziran 2020 giriş – 5 Haziran 2020 çıkış olmak üzere (en fazla 3 gece) oda-kahvaltı konaklama dâhildir. Konaklama tesislerinin seçimi ve organizasyonu kayıt sistemi üzerinden yapacağınız tercihlere dayanarak düzenleme kurulu tarafından gerçekleştirilmektedir. Konaklamasız kayıt ücreti yatıran katılımcılarımız için herhangi bir konaklama organizasyonu yapılmamaktadır.

Ulaşım

2 Haziran 2020 tarihinde uçakla Kars Harakani Havalimanı’na inen katılımcılar ile Kars Tren Garı’na trenle varacak olan katılımcılar için havalimanından ve tren garından düzenleme kurulunun belirlediği konaklama tesislerine ücretsiz transfer hizmeti verilecektir. Aynı şekilde, Ardahan Otobüs Terminali’ne otobüs ile varan katılımcılarımız için terminal-kampüs arasından transfer sağlanacaktır. 2 Haziran 2020 günü dışında varış transferi yapılamamaktadır.

5, 6 ve 7 Haziran 2020 tarihlerinde de Ardahan Üniversitesi Kampüsünden Kars Harakani Havalimanı’na ve Kars Tren Garı’na ücretsiz dönüş transferi yapılacaktır. Bu tarihler dışında dönüş transferi yapılamamaktadır.

Öğrenci Katılımcılar

Herhangi bir kurumda çalışmayan öğrenciler için (Lisans, YL, Doktora) KYK Yurtlarında ücretsiz konaklama ve Yenisey Konukevinde ücretsiz kahvaltı imkânı mevcuttur.